Käytämme verkkopalvelussamme evästeitä tarjotaksemme parhaan mahdollisen käyttökokemuksen. Painamalla OK hyväksyt evästeiden käytön. Read more
I accept
Aloitus | Fitness & Jooga | Fitness | Abilica Door Gym, ovirekki
Abilica Door Gym, ovirekki Abilica Door Gym, ovirekki

Abilica Door Gym, ovirekki

Tuotenumero 728920
 
 
Löytyy varastossa (2)
1-3 päivän toimitusaika
 
50EUR
 
Määrä
 
 
 

Tuotekuvaus

Ovirekki asennetaan oviaukkoon ilman ruuvikiinnitystä. Se on helppo asettaa paikoilleen ja ottaa alas.

 

Rekissä on monta eri pehmeällä vaahtomuovilla päällystettyä kahvaa, joilla saa vaihdeltua rekissä otetta. Erittäin tehokasta treeniä käsivarsille ja selälle.

Tätä voimaharjoittelulaitetta voidaan käyttää erilaisiin leuanvetoihin ja jalkanostoihin. Toimii erinomaisesti myös punnerruskahvana ja sit up-laitteena. 

Helppo asettaa paikoilleen ja ottaa alas. Ei lopullista asennusta. Ei vaadi ruuvikiinnitystä karmeihin. Sopii oviaukkoihin maksimi leveydeltään 90 cm.

 

DoorGym eroaa tavallisesta ovirekistä siten, että siinä on kahdet eri kahvat, joilla saa vaihdeltua otetta rekissä.

Toimii hienosti myös etunojapunnerruksien treenaamiseen. 

 

Laitteen mukana tulee treeniohjelmia.

 

  • Ei vaadi ruuvikiinnitystä oven karmeihin 
  • Ovirekki ei vaurioita oven karmeja
  • Helppo asentaa, ei vie kuin muutaman sekunnin 
  • Helppo ottaa alas, kun rekkiä ei käytetä
  • Sopii oviaukkoihin maksimi leveydeltään 90 cm, seinän paksuus 10-15 cm
  • Käyttäjän max. paino 135 kg.

 Katso videolta harjoituksia joita tällä laitteella voi tehdä.

 

 

 

Tuotearvostelut

  • Produktbild Abilica Door Gym, ovirekki
    2014-02-06
    Köpte denna på vinst eller förlust. Mycket stabil och förvånansvärt hög kvalitet,är helnöjd! Snabb leverans också:)
Näytä kaikki arvostelut
Anna arvosana tälle tuotteelle. Jos haluat kysyä tuotteesta ole yhteydessä asiakaspalveluumme. 
Anna arvosana (1-5):


Jätä mielipide

Dokumentointi

 
Video 1